ANNAME MATERJALIDELE ELU

Eesti masinaehitusettevõte Apeco on kiiresti arenev, materjali käitlusseadmete tootja, kelle tooteportfell koosneb põhiliselt konveierlahendustest, konveierkaaludest, konveieri komponentidest ning varuosadest. 2007. aastast alates oleme oma klientidel aidanud töödelda, transportida, purustada, ladustada ning liigutada erinevaid materjale. Apeco võimekus tagada oma toodangu töökindlus, võimaldab meil olla usaldusväärne partner kõikidele meie klientidele. 

15 tegutsemisaastat
500 teostatud lahendust
100 rahulolevat klienti

Uudne lähenemine ning julgus olla teistsugune, muudab meie tooted ainulaadseteks.

 

Apeco innovaatiliste insenerlahenduste põhjal loodud tooted valmivad algusest lõpuni Sauel ning jõuavad lisaks Eestis tegutsevate klientide tootmisüksustele, järjest enam ka välisriikidesse. Meil on pikaajaline kogemus seadmete loomisel mäetööstusele, toiduainetööstusele ning logistika valdkonnale. Pakume kliendile mugavat terviklahendust – nii seadmete projekteerimist, tootmist, paigaldust kui ka hooldust.
Omades põhjalikke teadmisi konveiertehnoloogiate ehitamisest, kasutades CAD tarkvara ning kaasates kogu meeskonda tootearenduse protsessi loome uusi viise probleemide lahendamiseks. Stabiilne tootevaliku täiendamine vastavalt kliendi vajadustele ning tehnoloogia arengule kinnitab meie soovi olla innovaatiline ettevõte. Apeco leiab kiire ning efektiivse lahenduse igale kliendile lähtuvalt tema soovidest ja vajadustest.
Meie kirg teha tööd tulemuslikult on edasiviiv jõud. Uudne lähenemine ning julgus olla teistsugune, muudab meie tooted ainulaadseteks.

Missioon

Anda materjalidele elu.

Visioon

Kaasaegset, jätkusuutlikku ja parimat tehnoloogiat pakkudes kasvada materjalide tootmis- ja käitlusseadmete valdkonna hinnatuimaks ettevõtteks.

 

Küsimuste ja ettepanekute korral võta julgesti ühendust, võib-olla on just täna meie aastatepikkuse eduka koostöö algus.

Kliendid